SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lakrishte _ 1+1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lakrishte, banesa gjendet ne katin e 8-te, ka ashensor funksional, eshte komplet e mobiluar, eshte ndertim i ri, 55m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 220euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »