SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m² për qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
80m² • Dhomë dite me Kuzhinë • Dy dhoma gjumi • Banjo • Terasë 40m²

Banesa ndodhet në lagjen Arberia (Dragodan), në një objekt afarist-banesorë në rrugën Ahmet Krasniqi.

Është në katin e katërt (4) të banimit. Hapësira prej 80m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar, dhe terasë 40m².


Lokacioni: goo.gl/maps/JJhJxwyfdX52 


Çmimi: 350€

Kontakti: +386 49 705 904 
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #arberia
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »