SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa B531
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
197484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi ne katin perdhese. Banesa ka siperfaqe prej 130m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, 25m2 nenkulm, garazhe dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 95.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »