SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Ulpiane, banesa gjendet ne katin e 3-te, eshte komplet e mobiluar, ka nxmje qendrore me Termokos, 120m
Banesa posedon:
- 3 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 450euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »