SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET LOKALI ME QERA (kodi; 590/18)
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
ID e produktit :
197503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SHPK jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (Te KFC-ja)
Lokali eshte 170 – 190 m2.
Cmimi per kete lokal eshte 2.000 euro muaji.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »