SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Ulpiane 1+1
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Ulpiane,afer ish Hotel Bacit, gjendet ne katin e dyte eshte e mobiluar ne teresi, 50m2
Banesa ka kete renitje:
>> Sallon dhe kuzhine
- Dhome gjumi
-Banjo
Ballkon
Korridor
Qmimi 280€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »