SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 131m2 ne shitje ne lagjjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
ID e produktit :
197522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 131m2 (neto) ne shitje ne lagjjen e Spitalit te Banesat e Avni Gjakoves.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon te madh
-Kuzhin te madhe
-3 Dhoma gjumi
-Dy ballkona (me xhama te mbyllur)
-Dy banjo
-Depo
-Ngrohje qendrore me rryme
Ndodhet ne nje zone shume te mire banimi dhe eshte e pershtatshme per familjar.
Banesa eshte mire e rregulluar dhe ka nje pamje piktoreske.
Çmimi me mobilje: 131.000 €
Çmimi pa mobilje: 118.000 €
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »