SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tokë në fshatin Doganaj
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1700 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per shitje Toke ne fshatin Doganaj me siperfaqe totale 1700 m2, Komuna e Ferizajit. Cmimi eshte 7000 € per Ari. Aktualisht toka ne shitje eshte e pa shfrytezuar, ndodhet pergjate rruges me pamje nga Malet e Sharrit dhe ka mundesi per investime te ndryshme. Toka ka infrastrukturë të plotë.
Nr. kontaktues: 00381 63 646 801
Informata rreth publikuesit
Toma
Shtërpcë
+38163646801
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »