SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne Rrugen C !DELTA
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
197531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne "Rrugen C" ne lagjen "Muharrem Fejza" ne kompleksi Alko Group
Ndodhet ne katin e shtate me ashensor, banesa ka ket renditje
• 73m2,
• Kati 7,
• 2 dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• 1 Ballkon me pjesë shfrytezuese nga salloni dhe dhoma
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »