SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 25m2 me qira te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
197532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera25m2 me qira te "Bregu i Diellit" afer furra Qerimi 1
Garsoniera eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim posedon edhe ballkon, ndodhet ne kati ne dyte, e lire nga data 01 Gusht 2018
E favorshme per nje person ose cift
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »