SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti _ 3+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti, banesa gjendet ne katin e 6-te, eshte komplet e mobiluar, 100m2
Banesa posedon:
- 3 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na konaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »