SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH279
Çmimi :
€440,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
197541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 3.90ari dhe hapsire prej 260m2 + 60m2 nenkulm+podrum. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo, podrum, dhe garazhe 50m2. Shtepia shitet me cmim prej 440.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »