SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 107m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
197543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 107m2 ne shitje ne "Dardani" te platoja
Banesa ndodhet ne perdhese me pllatone, ndersa ka kete renditje me nivele
Kati perdhese ka si hyrje kuzhinen, hapsiren per tryezari
Kati i pare Sallon me hapsire te madhe, terrase me pamje te bukur e ndricim, banjo dhe shpajz
Kati i dyte dhome gjumi me ballkon, dhome gjumi dhe banjo
Hapsira e siperfaqes eshte e shfrytezueshme, banesa ka ndricim te mire me pamje nga lindja- dhe perendimi, ofrohet per shitje e pa-mobiluar, ngrohje me Termokos, dokumentacion te rregullt
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »