SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 92.4m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
197551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 92.4m2 me qira ne "Aktash" tek Prishtina Stars kompleksi Konak
Ndodhet ne katin e gjashte me dy ashensor funksional gjat tere kohes, banesa posedon rezervuar uji, rryme 24h, ngrohje me kalldaj (energji elektrike)
Zyra ka ket renditje dy hapsira me te vogla pune, nje tjeter me te madhe,kuzhina. dy banjo shpajz dhe korridori
Eshte mjaft funksionale dhe e gatshme per afarizem, e pershtatshme sidomos per projektim, programim, ose dizajn, ka ndricim gjate tere kohes dhe pamje te bukur nga qyteti
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »