SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Lagje te Spitalit 2+1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese me qira ne Lagje te Spitalit. Banesa gjendet ne katin e 4-te dhe eshte e mobiluar komplet. Banesa eshte 84m2 dhe gjithashtu posedon nxemje qendrore. Qmimi eshte 450€
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Wc
- Ballkon

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »