SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 61.70m2 në shitje në lagjen e Spitalit
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
197561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 61.70m2 në shitje në lagjen e Spitalit
Lokali gjendet në lagjen Spitalit, afër Rrethit të Rrugës B, është I gatshëm për shfrytëzim, ka qasje nga 2 rrugë dhe është në katin përdhesë.
Lokali ka një hapsirë dhe 1 Toalet si dhe ka një investim me knauf të tavanit ku përfshihen edhe kabllimi për kamera dhe alarm sigurie.

ID: T50059

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »