SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 98m2 në shitje në Fushë Kosovë – Britania Homes
Çmimi :
€53,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 98m2 në shitje në Fushë Kosovë – Britania Homes
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në kompleksin Britania Homes dhe banesa të kësaj kuadrature kemi në kate te ndryshme në këtë objekt.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
2 Ballkona
1 Koridor

ID: T10250

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »