SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne shitje TN125
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
ID e produktit :
197566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet ne Bernice te poshtme,ne nje lagje te urbanizuar Kreshniket. Toka ka siperfaqe prej 5Ari dhe shitet me cmim prej 7.500euro per ari, gjegjesisht 37.500euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »