SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE AKTASH 1 - TE OSBE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
197572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Aktash afer OSCE-s.
Banesa posedon: sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe ka pamje nga lindje-jug. Banesa eshte 85 m2 eshte e mobiluar dhe gjindet ne katin e katert.
Gjithashtu posedon garazh private.

a.-sallon me
b.-kuzhine
c.-dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-shpajz
f.-terasa
g.-korridori

Banesa leshohet vetem per familijar ose persona te punesuar, jo studentë/e…

Facebook: Agjencioni Dugi
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.xhe
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »