SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Gasonjerken në shitje në Rrugen Malush Kosova- Lagjia Prapa QKUK 32m2 kati VI
Çmimi :
€27,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
197573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Gasonjerken në shitje në Rrugen Malush Kosova- Lagjia Prapa QKUK 32m2 kati VI
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Një dhomë(Sallon-Kuzhinë)
*Koridor
*Banjo
Pamje : Lindje – kah Rruga B
Nxemje Qendrore me Rryme(kaldaje)-pritet kete vite kyqja me termokos.
Parket , dritare te plastikes ,Kuzhina Lesna , Dere te blinduar.
Mobilet jane blere te reja , dhe jane shume pak te perdorura (pothuajse te reja).
Nuk ka nevoj per asnje lloje investimi

Cmimi 27000 euro
Code 20130
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »