SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ( Penthouse ) me qira te Qafa
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese ( Penthouse ) me qira te Qafa. Banesa gjendet ne katin e 13-te, eshte ekstra e mbiluar. Objekti eshte i vezhguar 24h me kamera, siguron mirembajtje te rregullt dhe garazhe private nentokesore. Banesa eshte 130m2 dhe terasen me 203m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 1800€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »