SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA PRAPA TEATRIT KOMBETAR
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
197581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Qender te Prishtines, prapa Teatrit Kombetar. Banesa posedon: salon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe ka pamje nga lindja. Banesa eshte 75 m2 dhe eshte ne katin e pare.
a.-sallon me
b.-kuzhine
c.-dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-shpajz
f.-ballkon
g.-korridori
Banesa leshohet vetem per familijar ose persona te punesuar, jo studentë/e…

Facebook: Agjencioni Dugi
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.xhe
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »