SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti ne yzberisht
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
50.82 m²
ID e produktit :
197591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti me siperfaqe totale 50.82 meter katror ne yzberish... Objekti eshte i paisur i gjithi me xham nga para..Objekti eshte i gjithi me dokumenta te rregullta si dhe librezat e dritave dhe te ujit jane te rregullta...Numer kontakti; 0692150811Pronar; Erald kaca

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eraldo
Dragash
0692150811
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »