SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
197593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne "Dardani" afer stacionit te autobusave
Banesa ndodhet ne katin e pare, ka qasje edhe ne oborr dhe mund te shfrytezohet nga qiramarresi, eshte e rregulluar dhe renditur ne menyre mjaft te kendshme e te pershtatshme
Posedon dy hyrje-dalje nga objekti i baneses dhe nga oborri, ndersa mbrenda ka kete renditje- nje dhome gjumi per te ritur, dhome gjumi per femije, salloni me kuzhine, banjo dhe ballkon
E favorshme sidomos per familjare me qendrim afatgjate, menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »