SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 ne shitje dhe qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
197594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 ne shitje dhe qira te "Muhaxheret" afer bustit te "Isa Kastrati"
Banesa ndodhet ne katin e peste me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- dhome fjetje, dhome ndeje me kuzhine, banjo dhe terrase me pamje te mire, ka ndricim gjate tere kohes
Banesa shitet me mobilje, ndersa per qira cmimi eshte 220€, ndersa cmimi per shitje 900€ m2 (i diskutueshem)
Dokumentacion qe bartet menjehere te noteri
Ne raste te caktuara banesa mund te hyn edhe ne kompenzim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »