SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 35m2 ne shitje ne lagjjen Dodona !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsonieria) 35m2 ne shitje ne lagjjen Dodona ne Rr.Xhavit Mitrovica.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (nuk posedon lift) dhe ka Sallonin,Kuzhinen ndaras nga salloni.ballkonin.
Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire banimi dhe posedone flete poseduese.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »