SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne lagjen "Mati 1" afer Chelsea Point
Ndodhet ne katin e dyte me ashensor funksional, ka kete renditje dhome fjetje, dhome ndeje me kuzhine, banjo, korridor dhe ballkon vlen te ceket se ne cmim perfshihet edhe parkingu
Banesa eshte e kompletuar me mobilje dhe te gjitha orendite e nevojshme funksionale
E pershtatshme per cift ose familjare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »