SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre 48m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
197598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Qendër përballë policisë.
Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ështe shumë e përshtatshme për veprimtari biznesi si: zyre, ordinancë, kurse etj.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »