SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
197604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne "Qender" afer Sheshit "Zahir Pajaziti"
Banesa ndodhet ne katin e shtate me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje dhome gjumi(3.50 x 3.50), dhome ndeje (5 x 4) , kuzhinen e ndare te vecant me tryezari (3 x 3), banjo, korridor, ballkon me pamje te bukur nga qytetit perkatsisht nga fakulteti ekonomik
Banesa ka ndricim gjate tere kohes dhe eshte e renovuar ne total
E favorshme per familjare ose cift me qendrim afatgjate, menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »