SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne lagjje Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
197611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne lagjje Mati 1 te Cima Constraction.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
Banesa eshte e pa mobiluar
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »