SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
197612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Dardania te Sheshi "Bill Klinton".
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhina e vequar
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Banesa ka pamje nga rruga kryesore (Ne Lindje)
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »