SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ose jepet me qera me 7 ari truall ne qender te shtimjes,Shtepia eshte e gatshme per banim,Ka dhe nxemje qendrore,Nr.kontaktues +37744741561

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genta
Prishtinë
37744741561
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »