SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 200m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
197637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 200m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Bill Klinton.
Lokali eshte ne pozite te mire dhe posedon 2 kate dhe teras.
Ne katin e I-re posedon:
-Depo
-WC
-Teras
Ne katin e II-te posedon:
-Hapsire te madhe

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »