SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ULPIANE-PRAPA ISH-OMBUDSIT^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
197642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane me saktesishte prapa ish-Ombuds Personit, tani Pjeter Budi. Banesa gjindet ne katin e 3, eshte e mobiluar ne tersi, e renovuar ka ngrohjen me termokos dhe ka kete renditje :

-salloni
-kuzhina e vecante
-dhoma e gjumit
-banjo
-koridor
-ballkoni

Cmimi per muaj eshte 250 euro, leshohet per familjare, qifte ose qe punojne!

Banesa eshte e lire qysh tani!


Facebook: Agjencioni Dugi
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.na
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »