SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Leshohet banesa me qira mbrapa hotel "Sirius"đź“Ś
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197652
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa hotel "Sirius"đź“Ś
Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe prej 73m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 250euro i pa negociueshemâś…

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
đź“ž044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »