SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (kodi 591/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan , ne rrugen Hoxhe Lipovica 116/C.
Shtepia eshte 2 kateshe , dhe ka 5 ari oborr.
Ne katin e pare posedon ; Sallon-kuzhine (te ndara ) , banjo dhe nje shpajz, kurse ne katin e dyte;
3 dhoma te gjumit , dhe nje ballkon.
Shtepia gjithashtu k ate instaluar gypat kryesor per ngohje qendrore.
Cmimi per kete shtepi eshte 90.000 euro.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »