SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Lokali me Qera (kodi; 594/18)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk, jp me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (Te banesat e Fitores)
Lokali eshte ne Perdhese dhe eshte 80 m2.
Lokali posedon ; Wc, parking dhe ka 2 hymje.
Cmimi per kete lokal eshte 350 euro muaji.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »