SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne lagjen Mati.1 ne Prishtine
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
197658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne lagjen Mati 1 Rr.Isa Kastrati (Asgush Isufi ) ne Prishtine afer shkolles se mesme Milieniumi i 3 . Vend i persosur per banim me ajr te paster , qetesi maksimale , lojra per femij , pastertia ne nivel te lart , parqet e qytetit afer e shum te tjer ...

Objekti permban 4 kate + garazhe , ne qdo kat gjenden 5 banesa ne te me standarde Europiane dhe me kualitet te lart per banim.
Banesat gjithashtu jan me leje te ndertimit nga komuna e Prishtines .

Banesat Ofrojne : Ngrohje qendrore individuale me mumdesi kyqje ne rrjetin e qytetit, Dritare termoizuliese PVC te kualitetit te larte, Dyer te blinduara ne hyrjet e banesave , Dyert te drurit te kualitetit te larte per dhoma , Parket laminat 8mm , Mure akustike dhe termike , Banjo me sanitari trend-line , TV-kabel me internet.


Banesat perbehen prej kuadraturav te ndryshme si :
• "Banesa A Banes Katerdhomshe - Siperfaqe 112. 32 m2 " - ( Korridori , Qendrimi Ditore , Kuzhina , Tryezaria , Utiliti e Depo , Ballkoni , Banjo , WC , 3 Dhoma Gjumi ) .
• " Banesa B Banes Tredhomeshe - Siperfaqe 85.83 m2 " ( Korridori , Qendrimi Ditore , Kuzhina , Tryezaria , Ballkoni , Banjo , WC , 2 Dhoma Gjumi ).
• " Banesa C Banes Tredhomeshe - Siperfaqe 77.14 m2 " ( Korridori , Qendrimi Ditore , Kuzhina , Tryezaria , Ballkoni , Banjo , WC , 2 Dhoma Gjumi )
• Banesa D Banes Tredhomeshe - Siperfaqe 87.66 m2 " ( Korridori , Qendrimi Ditore , Kuxhina , Tryezaria , Depo , Ballkoni , Banjo , WC , 2 Dhoma Gjumi ) .
• Banesa E Banes Tredhomshe - Siperfaqe 87.66 m2 ( Korridori , Qendrimi Ditore , Kuzhina , Tryezaria , Depo , Ballkoni , Banjo , WC , 2 Dhoma Gjumi )


Ne , Ju mirepresim !
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »