SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 131.38m2 në shitje te Dukagjini Residence.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte.
Banesa ndodhet në një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.

Banesa ndodhet në katin e në katin e 5-të (kati i 2-të i banimit) dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »