SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia me 4.5 ari oborr !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
197669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4.5 ari truall në lagjen e re në rrugën Astrit Bytyqi në Ferizaj. Parcela posedon të gjithë infrastrukturën e nevojshme si dhe ka qasje direkte në rrugën Astrit Bytyqi e cila lidhet me qendren e qytetit dhe me magjistralen Prishtine - Shkup. Te gjitha dokumentet jane ne rregull dhe te regjistruara në kadastër. Presim blerës serioz!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Ferizaj
049389944
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »