SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Mati I kati i I 150m larg VivaFresh
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
197677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Mati I kati i I 150m larg VivaFresh
Lokali posedon 120m2 dhe ka mundsi te ndahet ne dy pjes
Lokali është i pershtatshem per shumë lloj veprimtari biznesore

Cmimi 550 euro( i diskutushem )
Code 10208
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »