SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 54m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
197682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 54m2 me qira ne "Ulpiane" saktesisht afer objektit te Beni Dona
Banesa ndodhet ne katin e dyt, posedon dhome ndeje, dhome gjumi, kuzhine te vecante me tryezari, banjo dhe dy ballkona me ndricim gjate tere kohes
Eshte krejtsisht e mobiluar dhe e gatshme per banim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »