SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 63m2 me qira te Sllovenia Sport !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
197693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 63m2 me qira te "Sllovenia Sport" perballe Hotel Sirius
Banesa ndodhet ne katin e trete (pa ashensor), e renovuar se fundmi e gatshme per banim, banesa ka ket renditje dhome gjumi, dhome ndeje, banjo dhe ballkon me pamje te mire
Posedon ngrohje nga qyteti, ne menyre qe te ket shpenzime sa me ekonomike
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »