SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 4 ari toke ne shitje ne Marigona 2 !DELTA
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
197694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 4 ari toke ne shitje ne lagjen "Marigona 2" afer BAU Market
Toka ndodhet ne nje pozite te favorshme e te pershtatshme per ndertimin e nje shtepie, hapsira ka te gatshme infrastrukturen e nevojshme
Posedon dokumentaicon te rregullt dhe te gatshem per perkthim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »