SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 4 ari toke ne shitje ne Marigona 2 !DELTA
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
ID e produktit :
197695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 4 ari toke ne shitje ne lagjen "Marigona 2" afer BAU Market ose kopshtit Foleja
Toka ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe plotson te gjitha kushtet sidomos per nje shtepi, ka infrastrukturen te gjithen te gatshme
Posedon dokumentacion te rregullt qe perkthehet menjehere
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »