SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti afarist 1500m2 me qira ne Fushe Kosove !DELTA
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
197696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti afarist 1500m2 me qira ne Fushe Kosove ose saktsisht afer komunes se re
Objekti ka hapsire prej 1500m2 te ndate ne pese kate, kati perdhese dhe i pari kan siperfaqe prej 400m2 secila, tjerat me pak
E pershtatshme per shume veprimtari te ndryshme sidomos mobileri, kompjutera, e veprimtari te tjera
Menyra e pageses permes gjasht qira avans ose nje vit
Vlen te ceket se posedon edhe 10 ari toke qe mund te shfrytezohet per vetura
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »