SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
197703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni; Rr Abdullah Tahiri
- Siperfaqja 65m2
- Banesa posedon sallon me kuzhin ndaras, 2 dhoma t gjumit, banjo, ballkon, nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e tjera shtepiake.
-Leshohet per afat 6 Muaj ose 1 Vjet.
-Kati 3
Informata rreth publikuesit
Bardh
Gjilan
+37745205656
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »