SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa Me Qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
197704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Lokacioni: Te Parku i Qytetit (GJILAN)
-Banesa posedon frigorifer, shporet te rrymes, shporet te druve, tv, mobilje dhe pajisje tjera shtepiake.
-Sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, koridor.
-Leshohet per afat 1 Vjeqar.
-Kati 3
Informata rreth publikuesit
Bardh
Gjilan
+37745205656
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »