SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 46m2 në shitje në lagjen Pejton
Çmimi :
€105,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
46 m²
ID e produktit :
197716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 46m2 në shitje në lagjen Pejton
Lokali gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin Nartel Center dhe është në katin e I-rë.

ID: T50061

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »