SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan (kodi 595/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 5 banesa ,te cilat gjenden ne Gjilan ,tek Istigbal.
Banesat kan secila 95 m2 .
Banesat kann kete renditje ;
Sallon-kuzhine, 2 dhoma te gjumit ,banjo , wc ,shpajz dhe teras.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »